ESH477M010AE3AA
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESH477M010AE3AA
ESH477M010AE3AA Hakkında
KEMET ESH477M010AE3AA, 470 µF kapasitansı ve 10V nominal voltajında çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipine sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında güvenli bir şekilde çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür süresi ile tasarlanmıştır. 10 kHz'de 375 mA ve 120 Hz'de 250 mA ripple akımı taşıyabilir. Filtre, tampon ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 375 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V