ESH475M450AH2AA
CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESH475M450AH
ESH475M450AH2AA Hakkında
KEMET ESH475M450AH2AA, 4.7 µF kapasitesi ile 450V nominal gerilim için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransı bulunmaktadır. Düşük frekansta (120 Hz) 59 mA, yüksek frekansta (10 kHz) 94.4 mA ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 94.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 59 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V