ESH475M400AH2AA
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESH475M400AH2AA
ESH475M400AH2AA Hakkında
KEMET ESH475M400AH2AA, 4.7 µF kapasitansına ve 400 V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj türüne uygun, Can paket tipindedir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 10 kHz'de 96 mA ve 120 Hz'de 60 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları, AC/DC konvertörler, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 96 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V