ESH475M050AC3AA
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESH475M050AC3AA
ESH475M050AC3AA Hakkında
KEMET ESH475M050AC3AA, 4.7 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışır ve -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. 105°C'de 2000 saat yaşam ömrüne sahiptir. Yüksek frekansta 60 mA, düşük frekansta 30 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir ve genel endüstriyel, tüketici elektroniği ve güç kaynağı uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 60 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V