ESH228M035AM7AA
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESH228M035AM7AA
ESH228M035AM7AA Hakkında
KEMET ESH228M035AM7AA, 2200 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransla üretilmiştir. 10 kHz'de 1.5755 A, 120 Hz'de 1.37 A ripple current kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtre devreleri, zaman sabitleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5755 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.37 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V