ESH227M063AH4AA
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESH227M063AH4AA
ESH227M063AH4AA Hakkında
KEMET ESH227M063AH4AA, 220 µF kapasitanslı, 63V voltaj rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketlemesi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 2000 saat ömrü 105°C'de belirtilmiştir. ±20% toleransa sahip olup, yüksek frekans da 10 kHz'de 697.5 mA, düşük frekans da 120 Hz'de 465 mA ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde yaygın şekilde kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kutupluluğuna dikkat edilerek bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 697.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 465 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V