ESH108M035AL3AA
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESH108M035AL3AA
ESH108M035AL3AA Hakkında
KEMET ESH108M035AL3AA, 1000 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltajda çalışmak üzere tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Through-hole montaj tipi ile devre kartına direkt olarak monte edilebilir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olan kondansatör, 10 kHz'de 1.035 A ve 120 Hz'de 900 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Düşük frekans uygulamalardan yüksek frekans devrelere kadar pek çok endüstriyel ve tüketim ürünü uygulamasında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.035 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V