ESH107M450AN2AA
CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESH107M450AN2AA
ESH107M450AN2AA Hakkında
KEMET ESH107M450AN2AA, 100 µF kapasitansı ve 450 V nominal voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. Yüksek frekansta (10 kHz) 792 mA, düşük frekansta (120 Hz) 495 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 792 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 495 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V