ESH107M100AL3AA
CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESH107M100AL3AA
ESH107M100AL3AA Hakkında
KEMET ESH107M100AL3AA, 100µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V voltaj derecelendirilmesi ile güç kaynakları, amplifikatörler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj türü ile PCB'ye direkt yerleştirilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 2000 saat ömür derecesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 10 kHz'de 577.5 mA ripple akımı kapasitesi vardır. Düşük frekansta 120 Hz'de 385 mA ripple akımı taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 577.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 385 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V