ESH107M050AG3AA
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESH107M050AG
ESH107M050AG3AA Hakkında
KEMET ESH107M050AG3AA, 100 µF kapasitansı ve 50 V nominal gerilim ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalar için kullanılır ve -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. Through-hole montaj türü ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Yüksek frekansta (10 kHz) 300 mA, düşük frekansta (120 Hz) 200 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve genel analog uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V