ESH107M016AE3AA
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESH107M016AE3AA
ESH107M016AE3AA Hakkında
KEMET ESH107M016AE3AA, 100 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Geniş işletme sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) stabil performans sunarak endüstriyel ve tüketim elektroniğinde yer alan beslenme kaynakları, ses devreleri, zaman sabitleme ve filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. 2000 saatlik ömür garantisi ile 105°C'de güvenilir uzun vadeli çalışma sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 202.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 135 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V