ESH106M450AH4AA
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESH106M450AH4AA
ESH106M450AH4AA Hakkında
KEMET ESH106M450AH4AA, 10 µF kapasitanslı, 450V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilebilir. -25°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 136 mA ve 120 Hz'de 85 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları ve genel elektronik devreler için kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 136 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V