ESH106M100AE3AA
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESH106M100AE
ESH106M100AE3AA Hakkında
KEMET ESH106M100AE3AA, 10 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajlı bu bileşen, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında, 10 kHz'de 130 mA ve 120 Hz'de 65 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi genel amaçlı elektronik uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V