ESG226M250AL3AA
CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESG226M250AL3AA
ESG226M250AL3AA Hakkında
KEMET ESG226M250AL3AA, 22 µF kapasitansya sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim için tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi ile uzun vadeli güvenilirlik sağlar. ±20% tolerans ve 2.5Ohm ESR değeri ile 100kHz'de karakterize edilmiştir. Düşük frekans ripple akımı 160mA (120Hz) ve yüksek frekans ripple akımı 256mA (10kHz) kapasitesiyle endüstriyel, tüketici elektronikleri ve güç kaynağı uygulamalarında yer alır. -40°C ile 105°C arasında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.5Ohm @ 100kHz
Impedance 2.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 256 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V