ESE227M050AH9EA
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESE227M050AH9EA
ESE227M050AH9EA Hakkında
KEMET ESE227M050AH9EA, 220µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketinde sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı destekleyen komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında 10 kHz'de 425mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynağı devreleri, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik tasarımlarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 425 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V