ESE226M016AC3FA
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESE226M016AC3FA
ESE226M016AC3FA Hakkında
KEMET ESE226M016AC3FA, 22 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik yaşam süresine sahiptir. High frequency ripple current (79.75 mA @ 10 kHz) ve low frequency ripple current (55 mA @ 120 Hz) özellikleri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel filtre uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 79.75 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V