ESE105M100AC3EA
CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESE105M100AC3EA
ESE105M100AC3EA Hakkında
KEMET ESE105M100AC3EA, 1 µF kapasitanslı, 100V değerlendirilmiş gerilim ile radial yapıda alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransı ve 1000 saat ömrü (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. 10 kHz'de 21.75 mA, 120 Hz'de 15 mA ripple akımı spesifikasyonları ile güç kaynakları, filtreleme ve dekouplaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.75 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V