ES15GLWHRQG
DIODE, SUPER FAST
Paket/Kılıf
SOD-123W
Seri / Aile Numarası
ES15GLW
ES15GLWHRQG Hakkında
ES15GLWHRQG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen super fast recovery diyottur. 400V ters voltaj kapasitesine sahip bu bileşen, 1.5A ortalama doğrultmalı akımda çalışır ve 35 nanosaniye reverse recovery time sunar. SOD-123W yüzey monte pakajında sunulan diyot, -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. 1.3V forward voltage ile hızlı anahtarlama uygulamalarında, güç kaynakları, LED sürücüleri ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 21pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123W
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-123W
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 1.5 A