ES15DLWHRQG
DIODE, SUPER FAST
Paket/Kılıf
SOD-123W
Seri / Aile Numarası
ES15DLW
ES15DLWHRQG Hakkında
ES15DLWHRQG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen hızlı geri kazanım (fast recovery) diyotudur. Surface mount SOD-123W pakette sunulan bu bileşen, ortalama doğrultulu akım kapasitesi 1.5A ve maksimum ters gerilimi 200V olan bir standart diyottur. 35 ns ters geri kazanım süresi (reverse recovery time) ile anahtarlama uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Forward voltajı 950mV @ 1.5A, ters kaçak akımı 1µA @ 200V ve kapasitansi 24pF @ 4V, 1MHz parametreleriyle çalışır. -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. SMPS (Switch Mode Power Supply), hızlı anahtarlamaya gereken devreler ve doğrultma uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 24pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123W
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-123W
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 950 mV @ 1.5 A