ERWL401LGC562MEF5M
CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ERWL401LGC562MEF5M
ERWL401LGC562MEF5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ERWL401LGC562MEF5M, 5600µF kapasitans değerine ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saatlik ömür süresi garanti eder. 3 kHz'de 25.62A ve 120 Hz'de 18.3A ripple akımı yönetme kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler için kullanılmaya uygun bir komponenttir. Parça obsolete durumda olup, ürün bulunabilirliği sınırlıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.62 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V