ERWL401LGB562AFA5M
CAP ALUM 5600UF 400V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ERWL401LGB562AFA5M
ERWL401LGB562AFA5M Hakkında
United Chemi-Con üretimi ERWL401LGB562AFA5M, 5600 µF kapasitansı ve 400V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türüne sahip chassis mount tipinde bu komponent, -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C sıcaklıkta 20000 saatlik ömür sağlar. %0 ile +%30 tolerans aralığında üretilen polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılan endüstriyel seviye bir bileşendir. Şu anda üretimi sonlandırılmış olup, stok kontrol ve yedek parça uygulamalarında karşılaşılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance 0%, +30%
Voltage - Rated 400 V