ERWF451LGC392MDF5U
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ERWF451LGC392MDF5U
ERWF451LGC392MDF5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ERWF451LGC392MDF5U, 3900 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Screw terminal bağlantısı ile şasi montajına uygun olan kondansatör, 5000 saat ömür süresine (85°C'de) sahiptir. 120 Hz'de 13.8 A ve 3 kHz'de 19.32 A ripple akım kapasitesiyle, yüksek güç uygulamalarında, güç kaynakları, endüstriyel denetim sistemleri ve ağır elektrik ekipmanlarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen ürün, aktif durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.32 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V