ERWF401LGN682MEF5U
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ERWF401LGN682MEF5U
ERWF401LGN682MEF5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ERWF401LGN682MEF5U, 6800 µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılan bu komponent, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile tasarlanmış olan kondansatör, 120 Hz'de 20.2 A ve 3 kHz'de 28.28 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Yüksek gerilim endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları, UPS sistemleri ve ağır yüklemeli elektrik devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.28 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V