ERWF401LGN272MCD0M
CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ERWF401LGN272MCD0M
ERWF401LGN272MCD0M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ERWF401LGN272MCD0M, 2700 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount montajını destekler. -25°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 3 kHz'de 13.72 A ve 120 Hz'de 9.8 A ripple current kapasitesine sahiptir. Polar yapıdaki bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.72 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V