ERWE551LGN181MA80M
CAP ALUM 180UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
ERWE551LGN181MA80M
ERWE551LGN181MA80M Hakkında
ERWE551LGN181MA80M, United Chemi-Con tarafından üretilen 180µF kapasiteli, 550V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount yapısında screw terminalli radial tasarımla sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. 120 Hz düşük frekans için 1A, 3 kHz yüksek frekans için 1.4A ripple current taşıyabilir. Endüstriyel ve profesyonel elektrik uygulamalarında, güç kaynakları ve yüksek voltaj devrelerinde kullanıma uygundur. Ürün şu anda obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V