ERWE551LGC332MFF5M
CAP ALUM 3300UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
ERWE551LGC332MFF5M
ERWE551LGC332MFF5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ERWE551LGC332MFF5M, 3300 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 550V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Screw terminalli radyal dapat kasa yapısında olan kondansatör, -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saat ömrüne (85°C'de) sahiptir. 3 kHz'de 13.02 A ve 120 Hz'de 9.3 A ripple akımı değerleriyle karakterize edilen bu komponentin yaygın endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanıldığı belirtilmektedir. Screw terminal bağlantı tipi sayesinde kolay montaj ve demontaj özelliği sağlar. Harita durumu itibariyle üretimi durdurulmuş (obsolete) bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.02 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V