ERWE501LGB121MA50M
CAP ALUM 120UF 20% 500V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ERWE501LGB121MA50M
ERWE501LGB121MA50M Hakkında
ERWE501LGB121MA50M, United Chemi-Con tarafından üretilen 120 µF kapasiteli, 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (85°C'de) sağlayan bu komponentin ripple akım kapasitesi düşük frekansda (120 Hz) 700 mA, yüksek frekansda (3 kHz) 980 mA'dir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen polar elektrolit kondansatör, güç kaynakları, endüstriyel kontrol cihazları ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında filtre ve enerji depolama elemanı olarak kullanılır. Parça, piyasada yerini yeni tasarımlara bırakmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 980 mA @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V