ERWE451LGC222MD96U
CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ERWE451LGC222MD96U
ERWE451LGC222MD96U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ERWE451LGC222MD96U, 2200 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, şasi montajı için vidali terminal bağlantısı sunar. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür elde eder. ±20% tolerans içinde üretilmiştir. 3 kHz'de 10.08 A ve 120 Hz'de 7.2 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Yüksek voltajlı uygulamalarda, güç kaynakları, konvertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.08 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V