ERWE451LGC182MCD0U
CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ERWE451LGC182MCD0U
ERWE451LGC182MCD0U Hakkında
United Chemi-Con üretimi ERWE451LGC182MCD0U, 1800 µF kapasitansı ve 450 V nominal gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can kasa tipinde vida terminal bağlantısı ile Chassis Mount montaj şekline sahiptir. ±20% tolerans değerine ve -25°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığına uygun olarak tasarlanmıştır. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi garantileri bulunmaktadır. 3 kHz yüksek frekans ripple akımı 9.1 A, 120 Hz düşük frekans ripple akımı 6.5 A olarak belirtilmiştir. Güç kaynakları, güç dönüştürücüleri, invertörler ve endüstriyel elektrik devrelerinde filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.1 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V