ERWE401LGN222MCD0M
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ERWE401LGN222MCD0M
ERWE401LGN222MCD0M Hakkında
ERWE401LGN222MCD0M, United Chemi-Con tarafından üretilen alüminyum elektrolitik kondansatördür. 2200 µF kapasitans değeri ile 400V yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Screw terminals ile chassis mount şekilde montajlanır. Genel amaçlı uygulamalarında, güç kaynakları, inverterler ve yüksek gerilim donanımlarında filtreleme ve enerjinin depolanması amacıyla tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömüre sahiptir. 10.08 A @ 3 kHz ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.08 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V