ERWE401LGN103MFF5M
CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ERWE401LGN103MFF5M
ERWE401LGN103MFF5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ERWE401LGN103MFF5M, 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Chassis mount tipinde screw terminal bağlantısı ile montajlanır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. 3 kHz'de 28.7 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ve polar konfigürasyona sahiptir. Bölüm statüsü itibariyle ürün kullanımdan kaldırılmış durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.7 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V