ERWE401LGC472MEB5U
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ERWE401LGC472MEB5U
ERWE401LGC472MEB5U Hakkında
United Chemi-Con üretimi ERWE401LGC472MEB5U, 4700 µF kapasitansına ve 400 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleri ile donatılmış olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. -25°C ile 85°C arası işletme sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 3 kHz'de 17.64 A, 120 Hz'de 12.6 A ripple current taşıyabilir. Güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında güç faktörü düzeltme, enerjinin depolanması ve dalga giderme amaçlı kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.64 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V