ERWE401LGC332MDB5U
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ERWE401LGC332MDB5U
ERWE401LGC332MDB5U Hakkında
ERWE401LGC332MDB5U, United Chemi-Con tarafından üretilen 3300µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim rating'i ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarında kolayca entegre edilebilir. 2000 saat ömür süresi 85°C'de garantilidir. ±20% toleransı ile ürün tasarımlar ve -25°C ile 85°C arasında güvenli çalışma sıcaklık aralığı sunmaktadır. 3 kHz'de 13.3A ripple current kapasitesi güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda enerji depolaması ve filtreleme işlevleri için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.3 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V