ERWE401LGC272MD96M
CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ERWE401LGC272MD96M
ERWE401LGC272MD96M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ERWE401LGC272MD96M, 2700 µF kapasitansı ve 400V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Screw Terminals paket tipinde chassis mount uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ve -25°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi bulunmaktadır. 3 kHz frekansda 11.06 A ve 120 Hz'de 7.9 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılmaktadır. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuştur (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.06 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V