ERWE401LGC122MC75U
CAP ALUM 1200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ERWE401LGC122MC75U
ERWE401LGC122MC75U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ERWE401LGC122MC75U, 1200 µF kapasitansa sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount yapısı ile sabit uygulamalara uygun olan bu bileşen, screw terminal bağlantısı sağlar. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransı ile 3 kHz'de 5.88 A ve 120 Hz'de 4.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.88 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V