ERT-JZET472J
THERM NTC 4.7KOHM 4500K 0201
Seri / Aile Numarası
ERT-JZET472J
ERT-JZET472J Hakkında
Panasonic ERT-JZET472J, 4.7kΩ nominal dirençli NTC (Negative Temperature Coefficient) termistördür. 25°C'de ölçülen direnci 4.7kΩ ±5% toleranslı ve B25/50 değeri 4500K'dir. Surface mount 0201 (0603 Metric) paketinde sunulan bu sensör, -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Maksimum 33 mW güç tüketim kapasitesiyle sıcaklık ölçümü, kompensasyon ve kontrol uygulamalarında kullanılır. İçerik ağır endüstriyel ekipman, tüketici elektroniği, yazıcılar ve HVAC sistemlerinde bulunabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±2%
B25/50 4500K
B25/85 4450K
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Part Status Active
Power - Max 33 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 4.7k
Resistance Tolerance ±5%