ERT-J0ET104JM
THERM NTC 100KOHM 4485K 0402
Seri / Aile Numarası
ERT-J0ET104JM
ERT-J0ET104JM Hakkında
Panasonic ERT-J0ET104JM, 0402 SMD paket içinde sağlanan NTC (Negatif Sıcaklık Katsayılı) termistördür. 25°C'de 100kΩ nominal direnç değerine sahip bu bileşen, -40°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. B25/50 değeri 4485K, B25/85 değeri 4550K olup ±1% B value toleransı içinde üretilmiştir. 66mW maksimum güç derecelendirmesine ve ±5% direnç toleransına sahiptir. Sıcaklık ölçümü, ısıl kompanzasyon, sıcaklık kontrol devreleri ve ısıl koruma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±1%
B25/50 4485K
B25/85 4550K
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Part Status Active
Power - Max 66 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 100k
Resistance Tolerance ±5%