ERT-J0ER153J
THERMISTOR NTC 15KOHM 4250K 0402
Seri / Aile Numarası
ERT-J0ER153J
ERT-J0ER153J Hakkında
Panasonic ERT-J0ER153J, 15kΩ nominal dirençli NTC termistördür. 0402 (1005 Metric) yüzey montajlı paket ile çok küçük alanlarda kullanım için tasarlanmıştır. B25/50 değeri 4250K ve B25/85 değeri 4300K olan bu sensör, -40°C ile 125°C arasında sıcaklık ölçümü yapmaya uyygundur. ±5% direnç toleransı ve ±2% B value toleransı ile hassas sıcaklık kontrolü sağlar. Maksimum güç tüketimi 66 mW'tır. Tüketici elektroniği, sıcaklık kompanzasyonu, ısıl yönetim sistemleri ve mikrodenetleyici tabanlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Part Status Active
Power - Max 66 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 15k
Resistance Tolerance ±5%