ERT-J0ER104FM
THERM NTC 100KOHM 4250K 0402
Seri / Aile Numarası
ERT-J0ER104FM
ERT-J0ER104FM Hakkında
Panasonic ERT-J0ER104FM, Surface Mount 0402 paketinde üretilen NTC Termistördür. 25°C'de 100kΩ nominal direnç değerine sahip olup, ±1% toleransa ve 4250K B değerine (B25/50) sahiptir. -40°C ile 150°C arasında çalışabilir. Maksimum 66mW güç tüketebilir. NTC termistörler sıcaklık ölçümü, kontrol ve kompanzasyonu gerektiren uygulamalarda kullanılır. Tıbbi cihazlar, endüstriyel kontrol sistemleri, HVAC sistemleri ve elektronik cihazlarda sıcaklık sensörü olarak yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±1%
B25/50 4250K
B25/85 4300K
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Part Status Active
Power - Max 66 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 100k
Resistance Tolerance ±1%