ERT-D3FHL402S
THERMISTOR NTC 4KOHM 4100K DISC
Seri / Aile Numarası
ERT-D3FHL402S
ERT-D3FHL402S Hakkında
Panasonic ERT-D3FHL402S, NTC (Negatif Sıcaklık Katsayılı) termistör tipi sıcaklık sensörüdür. 25°C'de 4kΩ nominal direnç değerine sahip bu bileşen, B25/50 değeri 4100K olan bir ısıl sabite sahiptir. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenmesi mümkün olan disc tipi gövdesiyle (7.5mm), -30°C ile +60°C arasında çalışabilir. Maksimum 600 mW güç tüketimiyle tasarlanmıştır. ±15% direnç toleransı ile üretilen bu sensör, sıcaklık ölçüm ve kontrol uygulamalarında, soğutma sistemlerinde, ısıl koruma devreleri ve klima sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B25/50 4100K
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -30°C ~ 60°C
Package / Case Disc, 7.5mm
Part Status Obsolete
Power - Max 600 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 4k
Resistance Tolerance ±15%