ERLA221LIN132KR55M
CAP ALUM 1300UF 10% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
ERLA221LIN132KR55
ERLA221LIN132KR55M Hakkında
ERLA221LIN132KR55M, United Chemi-Con tarafından üretilen 1300µF kapasitesinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. 220V rated voltaj ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir radial, snap-in montaj tipinde polar kondansatördür. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen, 3000 saat 85°C ömür garantisi sunan bu kondansatör, 50 kHz'de 9.135A ve 120 Hz'de 6.09A ripple current yeteneğine sahiptir. ±10% tolerans ile üretilen komponent, endüstriyel güç kaynakları, motor kontrol devreleri, filtreleme uygulamaları ve diğer yüksek voltaj DC uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.135 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 220 V