ERLA201LIN142KR50M
CAP ALUM 1400UF 10% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ERLA201LIN142KR50M
ERLA201LIN142KR50M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ERLA201LIN142KR50M alüminyum elektrolitik kondansatördür. 1400 µF kapasitans değeri ile 200V derecelendirilmiş voltajda çalışır. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sağlar. ±10% tolerans ile yüksek frekans uygulamalarında 50 kHz'de 8.925 A ripple akım taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1400 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.925 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 200 V