ERHB701LGC332MFF5U
CAP ALUM 3300UF 20% 700V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ERHB701LGC332MFF5U
ERHB701LGC332MFF5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ERHB701LGC332MFF5U, 3300 µF kapasitanslı ve 700V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount tipi yerleştirilmeye uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtering ve energy storage işlevlerinde kullanılır. -25°C ile +85°C çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve 3 kHz'de 13.86 A ripple current kapasitesi ile yüksek güç uygulamalarında istikrarlı performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.86 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 700 V