ERHA601LGC182MDC5M
CAP ALUM 1800UF 20% 600V SCREW
Seri / Aile Numarası
ERHA601LGC182MDC5M
ERHA601LGC182MDC5M Hakkında
ERHA601LGC182MDC5M, United Chemi-Con tarafından üretilen 1800µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 600V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya tasarlanmıştır. Chassis mount tipi vida terminallı (screw terminals) konfigürasyonuyla mekanik olarak sabit bir montaj sağlar. -25°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 5000 saatlik ömür süresi ile genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans değeri ile üretilen bileşen, ripple akım kapasitesi 120 Hz'de 9.3A ve 3 kHz'de 13.02A'dir. Parça durumu itibariyle kullanım dışıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.02 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 600 V