ERHA501LGC152MCB5M
CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ERHA501LGC152MCB5M
ERHA501LGC152MCB5M Hakkında
ERHA501LGC152MCB5M, United Chemi-Con tarafından üretilen 1500 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount tipi vida terminalli (screw terminals) bağlantı yapısına sahiptir. ±20% tolerans ile -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat yaşam süresi garantilidir. 3 kHz'de 10.08A, 120 Hz'de 7.2A ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel elektronik sistemlerde kullanılan bu kondansatör polarize bir bileşendir. Ürün statüsü obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.08 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V