EPAG451ELL680ML35S
CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EPAG451ELL680ML35S
EPAG451ELL680ML35S Hakkında
EPAG451ELL680ML35S, United Chemi-Con tarafından üretilen 68µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltajı ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Radial montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak lehimlenebilir. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 2000 saat ömür süresi garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 900 mA ve 120 Hz'de 500 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devreler gibi çeşitli alanlarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 500 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V