EPAG421ELL820ML35S
CAP ALUM 82UF 20% 420V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EPAG421ELL820ML35S
EPAG421ELL820ML35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EPAG421ELL820ML35S, 82 µF kapasitanslı, 420V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 1026 mA, 120 Hz'de 570 mA ripple akım yeteneğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve çeşitli endüstriyel elektronik devrelerde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1026 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 570 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V