EPAG421ELL470MK35S
CAP ALUM 47UF 20% 420V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EPAG421ELL470MK
EPAG421ELL470MK35S Hakkında
EPAG421ELL470MK35S, United Chemi-Con tarafından üretilen 47 µF kapasitanslı, 420V nominal gerilim ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 702 mA ve 120 Hz'de 390 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through Hole montaj tipindeki bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 702 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 390 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V