EPAG421ELL121MM35S
CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EPAG421ELL121MM35S
EPAG421ELL121MM35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EPAG421ELL121MM35S, 420V rated voltajda 120µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketinde sunulan bu polar kondansatör, Through Hole montaj yöntemiyle PCB'lere entegre edilir. -25°C ile +105°C arasında çalışabilen bileşen, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans değeriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan kondansatör, yüksek frekans ripple akımında 1.035A (100 kHz) ve düşük frekans ripple akımında 690mA (120 Hz) değerlerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.035 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 690 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V