EPAG401ELL680MK40S
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EPAG401ELL680MK40S
EPAG401ELL680MK40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EPAG401ELL680MK40S, 68 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can tipi paketlemesi ile through-hole montajını destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat yaşam süresi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 864 mA, 120 Hz'de 480 mA'dır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 864 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 480 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V